Stovyklą lankančius svečius kviečiame prisijungti prie žemiau esančių programų:

10:00 – 11:00 Religinės apeigos

Skautų judėjimas atviras įvairių religijų atstovams, o bendrai dvasingumas bei vertybinis ugdymas – neatsiejama skautavimo dalis. Tad šioje programos dalyje kviesime prisijungti prie skautų skirtingose religinėse apeigose, priklausomai nuo išpažįstamo tikėjimo.

11:00 – 13:00 Organizacijų mugė

Skautai aktyviai draugauja su įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, valstybinėmis institucijomis, įmonėmis ir visais gerais žmonėmis. Tad šios dvi valandos stovyklautojams ir svečiams bus skirtos susipažinti su keletu iš jų. Svečiuose lankysis ir patirtimi dalinsis:

Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktine „Aras“, gyvosios istorijos klubas „Viduramžių pasiuntiniai“, LR Krašto apsaugos ministerija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, „Misija Sibiras“, „Api Harmonia“, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie LR KAM, Ateitininkų federacija, Lietuvos policijos mokykla, stovyklautojai ir svečiai taip pat turės galimybę pasipuošti purškiamomis tatuiruotėmis bei padaryti gerą darbą – paaukoti kraujo. Čia mums padės VUL Santaros klinikos, tad nepamirškite atvykdami pasiimti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

16:30 – 18:00 Jomarkas

Jomarkas – pavadinimas, senosiose tarmėse naudotas mugei ar turgui apibūdinti. Taigi šioje programos dalyje turėsite galimybę susipažinti ne tik su skautišku išradingumu ir verslumu, bet ir su skirtingais Lietuvos kraštais, mat visi į stovyklą atsiveža kažką, ką geriausiai moka ir kuo labiausiai nori pasigirti.

18:00 – 18:30 Tėvų ir vaikų takas (speciali programa atvykusiems skautų tėveliams)

Programa skirta specialiai skautų tėveliams. Ar dažnai susimąstote, ką jūsų vaikai veikia stovyklose? Kodėl grįžta pavargę, bet labai laimingi? Kaip išmoksta patys išsiplauti indus ar kodėl namuose visos įmanomos virvelės būna suraišiotos į keistus mazgus? Ši speciali programa – puiki galimybė paskautauti kartu su savo vaikais!

20:45 – 22:30 Koncertas

Skautai ir dainos prie laužo – neatsiejamas derinys. O kai prie skautiško laužo susirenka 3000 žmonių, tai tampa visu koncertu! Taigi kviečiame į tikrą skautišką muzikos šventę, kur galėsite pasiklausyti grupių „Skylė“, „Baltos varnos“ ir kitų.